Benim Terzim

altın iğne, benim terzim, beyoğlu terzisi, özel terzi, takım elbise, terzi, terzi mustafa45 yıllık Altın iğne…

Tam 45 yıldır sizleri mutlu etmeye çalışıyoruz.

Zaman ve yaşam tarzı değiştikçe, sizleri memnun edebilmek için bilgi birikimimizle sürekli yenileniyoruz.

Mesleki hayatımız tam 45 yıll önce 1960 yıllar da Çayeli’nde başladı.O günkü ülke şartlarıyla hayatı devam ettirebilmek için mutlaka kolunuza altın bir bileziği takmak zorundaydınız.Bizde öyle yaptık 45 yıl önce Altın iğneyi elimize aldık.

Çayeli’nde Terzi’lik hayatımız devam ederken mesleki kariyerimi daha yukarılara çıkarabilmek için, yeni atılımlara yeni hedeflere ulaşmam gerektiğini düşünerek 60’lı yılların sonlarına yakın Beyoğlu’na geldim.Prestijin, kalitenin, kültürün ve idealistliğin buram buram koktuğu Beyoğlu.O günkü şartlarda Beyoğlu Terzi’leri; şıklığın ve kalitenin adresleriydi.Nice iş adamlarını, sanat camiasından güzide üstad ve hanimefendileri altın iğnenin sivri dokunuşlarıyla giydirdik.O kişisel markalarımız hep konuşulur oldu.İş hayatı devam ederken zaman değişti insanların giyime bakış açısı değişti.Kaliteyi vitrinlerde arar olduk.

Aslında haksızda değildik.
Çünkü iş hayatı öylesine yoğun bir tempoyla bizleri sürüklüyordu ki öyle özel Terzi’lere gidip ayıracak zamanımız yoktu.Hatta dahası ofisimizi bırakıp iş dışında özel bir işimizle dahi ilgilenemez olmuştuk.İşte bizde Terzi Mustafa olarak bu eksikliği fark edip sizlere mutlak çözüm sunuyoruz.

Yenilikçi anlayışımız tazeliğini sürekli devam ettirdiği için artık ofisinizden veya iş yerinizden ayrılmadan bir tıkla Terzi Mustafa’i yanınıza çağırıyorsunuz.

Her türlü model ve kumaş alternatiflerimizi sizlerin beğenisine sunarak siparişinizi alıyoruz.( dikim süreci ) Artık bundan sonra Altın iğnenin ucundan çıkacak şaheseri giymenin mutluluğunu yaşamak size kalıyor.

Kalitemizden ödün vermeden 45 yıllık mesleki hizmetimizi sizlere daha kolay ulaştırma gayesiyle www.terzimustafa.com ‘u açtık. Amacımız sizlere en iyi hizmeti sunabilmek.Kaliteden ödün vermeden şıklığınıza katkıda bulunmak…

45 yıllı Altın iğne
Mustafa Arslan